میکاپ و گریم عروس

انواع خدمات میکاپ و گریم عروس در سالن زیبایی صفائیان

بانویی با کلاه صورتی و میکاپ حرفه ای  زیبامیکاپ و گریم عروس
روز عروسی هر بانو، رویایی ترین سکانس زندگی اوست. زمانی که روز عروسی فرا می رسد تعداد خیلی زیادی از شرایط می بایست آماده و اجرا شود. یکی از مهمترین این ها، انتخاب یک میکاپ و گریم بی نقص چهره می باشد تا این فرصت میسر شود که او همچون ستاره ای در این شب رویایی اش بدرخشد.

بانویی با کلاه خزدار خاکستری تیره و صورت میکاپ شده زیبا

انجام این کار نیاز به گام های مختلفی از قبیل آماده سازی پوست، طراحی یک میکاپ، و ملاقات با یک میکاپ آرتیست حرفه ای دارد. تمامی این گام ها می بایست به یک گریم و میکاپ خاصِ طراحی شده ی مخصوص شما، منجر شود. یکی از ویژگی های این میکاپ ماندگاری و پایداری این آرایش تا انتهای مراسم عروسی می باشد.

متخصصین میکاپ و گریم عروس ما در سالن زیبایی هدیه صفائیان با صبوری و خوشرویی و همچنین بهره گیری از بهترین برندهای روز دنیا، و سالها تجربه میکاپ، قدرت طراحی خاص یک میکاپ یونیک و ماندگار برای چهره شما را دارند که تا در مراسم خود همچون الماس بدرخشید.

بانویی با موی مشکی و گوشواره بزرگ و ریسه نگین دار مقابل صورت و صورت میکاپ شده زیبا

در میکاپ عروس، باید ضمن شناخت نقاط قوت و ضعف چهره، زیبایی‌های صورت را نمایان کرد و عیوب آن را از بین برد تا با آرایشی خاص، زیبایی صورت چندین برابر شود. فراموش نکنید آرایش معمول صورت با میکاپ عروس کاملا متفاوت است.

رنگ موی عروس

همانطور که میدانید انتخاب رنگ موی متناسب با رنگ پوست و فرم چهره تاثیر بسیار زیادی در زیباتر دیده شدن دارد.روز عروسی روزی است که فقط یکبار تکرار می شود و همه خانم ها می خواهند در این شب رویایی فوق العاده زیبا و دلربا شوند.

در انتخاب رنگ موی مناسب برای این روز خاص خیلی خیلی دقت نمایید, پس بهتر است قبل از هر تصمیمی با متخصصین رنگ موی آکادمی مشورت نمایید.

جهت مشاوره و رزرو وقت و دیدن نمونه کارهای بیشتر و طراحی گریم و رنگ مو متناسب با چهره, در واتس آپ به شماره 09104855650 پیام دهید.لطفا تماس نگیرید و فقط در واتس آپ پیام بگذارید تا خدمات مشاوره بهتری به شما ارائه گردد.