ماسک مو تثبیت کننده کراتین کندی بیوتی|1000میل

ماسک مو شماره 3/تثبیت کراتین,احیا و صافی

از {{model.count}}
450,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کراتینه و صافی و احیا مو شامل سه مرحله می شود که به مرحله اول قبل کراتین یا پیش تراپی گفته می شود و در آن از شامپو قبل کراتین(شامپو شماره 1 قبل کراتین کندی) استفاده می گردد. مرحله دوم,مرحله ای است که در آن مواد کراتین بر روی مو اعمال می شود و کار کراتین را انجام می دهیم.مرحله سوم یا آخر را بعد کراتین یا پس تراپی گفته می شود که در این مرحله برای ثبیت کراتین بر روی مو از ماسک مو تثبیت کننده کراتین کندی بیوتی استفاده می گردد.

مراحل کراتین,صافی و احیا مو

مرحله 1: قبل از اینکه مواد کراتین را بر روی موها اعمال نماییم و کار اصلی صافی و درمان را شروع نماییم, ابتدا باید برای تاثیر گذاری بیشتر و عمیق مواد کراتین بر روی موها, فلس موها را باز نماییم.جهت این کار از شامپو قبل کراتین شماره 1 کندی بیوتی استفاده می نماییم تا با شستشوی عمیق فلس موها تمیز و باز شوند و آماده پذیرش مواد کراتین گردند.

مرحله 2: در این مرحله مواد کراتین انتخابی خود را که بنا به تشخیص کراتین کار است بر روی موها اعمال می شود.این مواد می توانند کراتین قرمز یا مشکی کندی بیوتی,بوتاکس کندی بیوتی باشند.در این مرحله شما مجاز هستید از این مواد کراتین برای صافی و احیا مو طبق دستور مصرف مشخص این مواد از آنها استفاده نمایید.

مرحله 3: همانطور که در مرحله اول مشاهده کردیم که برای تاثیر مواد کراتین فلس موها را باز نمودیم, حالا در این مرحله برای تثبیت و ماندگاری هر چه بیشتر مواد کراتین مرحله قبل باید فلس موها را ببندیم, بطوری که فلس موها منظم بر روی هم بسته شوند, تا درخشندگی و صافی موها چند برابر گردد و برای این کار از ماسک مو تثبیت کننده کراتین کندی بیوتی استفاده می نماییم.

این نکته را هم بدانید که ماسک تثبیت کندی را می توانید در پایان همه تراپی ها مثل کراتین,پروتئین,بوتاکس و... استفاده نمایید و همچنین ماسک مو تثبیت کراتین کندی بیوتی را می توانید با همه برندهای دیگر کراتین, پروتئین و... استفاده نمایید و با همه برندها سازگار می باشد.

نحوه مصرف ماسک تثبیت کننده کندی بیوتی:

پس از پایان کار کراتین و تراپی مو و خشک شدن موها, مجدد موها را شستشو دهید و سپس آب موها را گرفته و کمی از ماسک تثبیت کراتین کندی بر روی موها ریخته و ماساژ دهید و 10 دقیقه مکث کنید و سپس موها را آبکشی نمایید و در آخر با باد ملایم سشوار خشک نمایید.

ویژگی های ماسک مو تثبیت کراتین کندی:

  • ایجاد درخشندگی و شاین بالا و نرمی فوق العاده بر روی موها
  • آبرسانی فوق العاده موها
  • تثبیت کننده فوری  کراتین,پروتئین تراپی,بوتاکس و...
  • افزایش چشمگیر ماندگاری و کیفیت مواد کراتین,پروتئین و...
  • حجم 1000 میل
حجم
1000 میل

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...