دوره های مجازی


دوره های مجازی آکادمی صفائیان بصورت فایل های ویدیویی در سرفصل های مختلف لاین های رنگ مو/صافی و کراتین مو/پاکسازی و فشیال پوست با تدریس مستقیم اساتید حرفه ای آکادمی بانوان هدیه صفائیان,حدیث صفائیان,ناهید تکاور می باشد.پس از خرید دوره ها دسترسی به ویدیوها همیشگی می باشد.


کمی صبر کنید...

پکیج مجازی احیا و صافی مو

7,000,000 تومان
آموزش مجازی احیا و صافی مو برای اولین بار در ایران ( به صورت فایل های ویدیویی) توسط آکادمی صفائیان با تدریس استاد حدیث صفائیان, مربی و مدرس ارشد صافی و احیا مو ارائه شده است.این دوره در قالب فایل های ویدویی ضبط شده به مدت زمان 4 ساعت و 44 دقیقه می باشد.

دوره آموزش جامع تخصصی ترکیب رنگ مو

4,200,000 تومان
دوره آموزش جامع(صفر تا صد) تخصصی ترکیب رنگ مو استاد هدیه صفائیان.در دوره آموزشی ترکیب رنگ مو تمامی سرفصل های آموزشی از قبیل شناسایی متریال لازم برای رنگ, کاتالوگ خوانی, پیگمنت شناسی, تست پیگمنت, لکه گیری, پوشاندن ریشه های سفید, رمزهای شماره گذاری رنگ ها وبسترهای مناسب برای انواع رنگ ها و اصول ترکیب کردن رنگ ها و غیره از مبتدی(افرادی که به تازگی وارد لاین رنگ مو شده اند) تا پیشرفته(افرادی که مدتی است در این لاین به عنوان رنگ کار فعال هستند) با ذکر مهم ترین و ریز ترین نکات به شما آموزش داده شده است.

آموزش اسید تراپی صورت|روش درمان لک

3,000,000 تومان
در فیشیال پوست صورت برای درمان مشکلات پوستی مثل لک,جوش و همچنین برای جوانسازی و آبرسانی پوست از روشی از روشی بنام اسید تراپی استفاده می گردد. در روش اسید تراپی توسط پزشک و یا اسکین کر اسید ضعیفی متناسب با نوع مشکل پوستی تجویز و بر روی صورت اعمال می گردد که در پایان با لایه برداری و تمیز شدن منافذ پوستی, روند درمان لک و آکنه و جوش انجام می گردد.

پکیج آموزش تکنیک سامبره,ایرتاچ پلکانی و 10 فویل

1,500,000 تومان
پکیج آموزش مجازی تکنیک های رنگ مو سامبره, ایرتاچ پلکانی و 10 فویل شامل 4 عدد ویدیو آموزشی بر روی 4 مدل موی زنده پر چالش با تدریس استاد هدیه صفائیان می باشد.بعد از خریداری دوره براحتی می توانید ویدیوهای آموزشی تکنیک رنگ مو را در پنل کاربری خود مشاهده نمایید.دسترسی شما به ویدیو همیشگی است.در قسمت توضیحات تکمیلی ویدیو راهنما نحوه مشاهده دوره در پنل کاربری را حتما ببینید.

آموزش رنگ مو با تکنیک ایرتاچ 10 فویل

800,000 تومان
در تکنیک ایرتاچ بعد از تقسیم بندی که انجام شد, برای دست رسیدن به آن سایه ها و بیبی لایت های زیبا غوطه ور در داخل مو دیگه از شانه استفاده نمی کنیم و تنها با استفاده از باد سشوار و جدا سازی خورده موها از موهای بلند و اعمال رنگ بر روی موهای بلندتر انجام می گردد.

آموزش رنگ مو با تکنیک ایرتاچ پلکانی

400,000 تومان
نام دیگر تکنیک ایرتاچ بالیاژ روسی می باشد.در این تکنیک بعد از تقسیم موها, توسط سشوار موهای کوتاه را از بلند جدا می کنیم و بر روی موهای بلند تر رنگ را انجام می دهیم.محبوب بودن تکنیک ایرتاچ بخاطر جلوه طبیعی است که در اثر ادغام شدن در موها ایجاد می شود, است و همچنین تا مدت طولانی تری بر روی موها دوام دارد.

آموزش ترمیم سامبره

300,000 تومان
در تکنیک رنگ کردن مو به روش سامبره, تغییر رنگ موها با فاصله از ریشه شروع می شود و این فاصله حدود 5 سانت می باشد و هر چه به ساقه مو و نوک مو نزدیک تر می شویم رنگ موها روشن تر می شود.پس در این روش رنگ ریشه موها تیره تر و ساقه موها روشن تر می باشد.تکنیک سامبره ترکیبی از تکنیک های آمبره و بالیاژ می باشد.