آموزش تکنیک های رنگ مو


دوره مجازی تکنیک های رنگ مو آکادمی صفائیان به صورت فایل های ویدیویی در سرفصل های آموزشی مختلف تکنیک های سامبره, آمبره, ایرتاچ و... با تدریس استاد هدیه صفائیان می باشد.پس از خرید دوره ها دسترسی شما به ویدیوها همیشگی خواهد بود.


کمی صبر کنید...

پکیج آموزش تکنیک سامبره,ایرتاچ پلکانی و 10 فویل

1,500,000 تومان
پکیج آموزش مجازی تکنیک های رنگ مو سامبره, ایرتاچ پلکانی و 10 فویل شامل 4 عدد ویدیو آموزشی بر روی 4 مدل موی زنده پر چالش با تدریس استاد هدیه صفائیان می باشد.بعد از خریداری دوره براحتی می توانید ویدیوهای آموزشی تکنیک رنگ مو را در پنل کاربری خود مشاهده نمایید.دسترسی شما به ویدیو همیشگی است.در قسمت توضیحات تکمیلی ویدیو راهنما نحوه مشاهده دوره در پنل کاربری را حتما ببینید.

آموزش رنگ مو با تکنیک ایرتاچ 10 فویل

800,000 تومان
در تکنیک ایرتاچ بعد از تقسیم بندی که انجام شد, برای دست رسیدن به آن سایه ها و بیبی لایت های زیبا غوطه ور در داخل مو دیگه از شانه استفاده نمی کنیم و تنها با استفاده از باد سشوار و جدا سازی خورده موها از موهای بلند و اعمال رنگ بر روی موهای بلندتر انجام می گردد.

آموزش رنگ مو با تکنیک ایرتاچ پلکانی

400,000 تومان
نام دیگر تکنیک ایرتاچ بالیاژ روسی می باشد.در این تکنیک بعد از تقسیم موها, توسط سشوار موهای کوتاه را از بلند جدا می کنیم و بر روی موهای بلند تر رنگ را انجام می دهیم.محبوب بودن تکنیک ایرتاچ بخاطر جلوه طبیعی است که در اثر ادغام شدن در موها ایجاد می شود, است و همچنین تا مدت طولانی تری بر روی موها دوام دارد.

آموزش ترمیم سامبره

300,000 تومان
در تکنیک رنگ کردن مو به روش سامبره, تغییر رنگ موها با فاصله از ریشه شروع می شود و این فاصله حدود 5 سانت می باشد و هر چه به ساقه مو و نوک مو نزدیک تر می شویم رنگ موها روشن تر می شود.پس در این روش رنگ ریشه موها تیره تر و ساقه موها روشن تر می باشد.تکنیک سامبره ترکیبی از تکنیک های آمبره و بالیاژ می باشد.

دسته‌بندی