دوره های کراتین و احیا مودوره های آموزشی کراتین و احیا مو آکادمی صفائیان در تهران با ارائه دو مدرک فنی حرفه ای کراتین مو و مدرک ریجستری کراتین مو با امضای بهترین مدرس کراتین مو استاد حدیث صفائیان هم برای آموزش افراد مبتدی که قصد ورود به بازار کار کراتین مو و کسب درآمد از لاین صافی و کراتین مو دارند بسیار مناسب می باشند و پس از گذارندن دوره آموزشی می توانید براحتی وارد بازار کار کراتین مو شوید و همچنین دوره های آموزشی در لاین کراتین و احیا مو آکادمی کراتین مو صفائیان ویژه همکاران ارائه شده است, تا همکاران کراتین کار بتوانند مهارت خود را آپدیت کنند و علاوه بر این کسانی که علاقمند هستند وارد لاین آموزش هنرجوهای کراتین مو یعنی مربیگری کراتین مو شوند دوره آموزشی ویژه مربیگری کراتین مو در تهران توسط بهترین آکادمی کراتین مو با مدرک فنی حرفه ای /آکادمی صفائیان ارائه شده است.

دوره های ویژه افراد مبتدی جهت ورود به بازار کار کراتین و احیا مو

آموزش صفر تا صد کراتین مو| صافی و احیا مو

در دوره آموزشی جامع صفر تا صد کراتین مو هنرجویان در 4 سرفصل مختلف آموزش می بینند. آموزش های مربوط به متریال شناسی کراتین مو,آموزش انواع کراتین و نانو کراتین,آموزش کار با دستگاه های کراتین و احیا مو و آموزش اسکالپ سر می باشند. برای اطلاع از جزئیات بیشتر سرفصل های آموزشی بر روی این لینک کلیک کنید.

طول مدت دوره آموزش جامع فوق تخصصی کراتین و احیا مو 3 جلسه در 3 روز متوالی می باشد که پس از پایان دوره هنرجویان عزیز به مدت 6 ماه ساپورت مجازی می شوند.جهت ثبت نام دوره صفر تا صد کراتین مو در بهترین آکادمی/آموزشگاه آرایشگری کراتین مو در تهران می توانید هم از طریق سایت اقدام نمایید و یا با شماره 09021663282 تماس حاصل نمایید.

آموزش فر دائم و موقت مو با مواد

همانطور که می دانید این روزها بازار فر مو بسیار داغ و پر رونق شده است.یک کراتین کار باید علاوه بر مهارت در صافی و احیا انواع موها بتواند خواسته مشتریانی که بدنبال موهای فر و زیبا هستند را هم برآورده کند.در دوره آموزشی فر مو هنرجویان انواع تکنیک های فر مو و متریال های فر مو را آموزش می بینند و در پایان آماده ورود به بازار کار فر مو هستند و براحتی می توانند از لاین فر مو کسب درآمد نمایند. برای اطلاع از جزئیات بیشتر سرفصل های دوره فر مو می توانید بر روی این لینک کلیک نمایید.

مدت دوره آموزشی فر مو در 2 جلسه در طی دو روز متوالی می باشد, که هنرجویان عزیز پس از پایان دوره از 6 ماه ساپورت مجازی برخوردار هستند.جهت ثبت نام در دوره آموزشی فر دائم مو آکادمی کراتین مو صفائیان در تهران می توانید هم از طریق سایت اقدام نمایید و یا با شماره 09021663282 تماس حاصل نمایید.

آموزش کراتین و احیا مو از طریق دوره دستیار کراتین مو

هنرجویان عزیز می توانند از طریق دوره دستیاری وارد لاین کراتین و احیا مو شوند و آموزش خود را از پایه و با کار کردن و تکرار و تمرین شروع کنند.مزیت دوره دستیاری در این است که شما علاوه بر اینکه از صفر تا صد آموزش می بینید در مدت طولانی تری فرصت این را دارید تا هر آنچه آموزش دیده اید را بر روی موهای مشتریان تمرین و تکرار کنید و زیر نظر مستقیم اساتید رفع اشکال شوید.برای اطلاع از جرئیات بیشتر سرفصل های دوره دستیاری کراتین مو در تهران آکادمی صفائیان می توانید بر روی این لینک کلیک نمایید.

مدت دوره دستیاری کراتین مو 6 ماه می باشد برای ثبت نام و اطلاع دقیق از تاریخ شروع دوره با شماره 09021663282 تماس حاصل نمایید.

آموزش مجازی احیا و صافی مو و کراتین

اگر شما هم جزو دسته کسانی هستید که به آموزش از طریق فایل های ویدیویی علاقه دارید و از استقبال می کنید. برای شروع آموزش احیا و صافی مو آن هم با کاربردی ترین سرفصل های آموزشی و همچنین ساپورت مجازی که بتوانید به راحتی بعد از مشاهده فیلم ها تکرار و تمرین کنید و بعد از مدتی کسب درآمد خود را از کراتین مو شروع نمایید, این دوره آموزشی مجازی احیا و صافی مو را به شما پیشنهاد می کنم. برای اطلاع از جزئیات بیشتر دوره آموزشی بر روی لینک کلیک کنید.

دوره های ویژه همکاران

ورکشاپ آپدیت کراتین و احیا به همراه اسکالپ و اسکراب

ورکشاپ آپدیت ویژه همکاران کراتین کار می باشد تا مهارت و دانش خود را آپدیت نمایند و علاوه بر آن یک مهارت اضافه تر اسکالپ و اسکراب را هم آموزش می بینند.برای اطلاع از جزئیات بیشتر سرفصل های آموزشی دوره آپدیت کراتین مو بر روی این لینک کلیک نمایید و همچنین جهت ثبت نام می توانید با شماره 09021663282 تماس حاصل نمایید.

دوره جامع مربیگری کراتین و احیا مو

دوره مربیگری کراتین و احیا مو هم مختص افراد مبتدی می باشد که آنها می توانند استارت آموزش خود را از صفر تا صد کراتین مو با این دوره داشته باشند و همچنین مختص همکاران کراتین کاری می باشد که علاقمند به مربیگری کراتین مو هستند. بدون شک دوره مربیگری کراتین مو آکادمی صفائیان در تهران جزو بهترین و معتبرترین دوره های آموزشی مربیگری کراتین در ایران و تهران می باشد.جهت ثبت در این دوره آموزشی می توانید با شماره 09021663282 تماس حاصل نمایید.

مشاوره رایگان
09128384491