کراتینه صافی و احیا مو

کراتینه و احیا مو توسط استاد حدیث صفائیان

خدمات کراتینه و احیا مو در غرب تهران

خدمات کراتینه موی آکادمی زیبایی صفائیان در غرب تهران با بهترین مواد و توسط متخصصین برتر کراتین و احیای مو
بهترین خدمات کراتینه و احیا و انواع صافی مو به همراه پروتئین تراپی مو و بوتاکس مو و همچنین پلکس تراپی مو و اسکالپ کف سر با جدیدترین تکنیک های روز دنیا و برترین برندهای کراتین برزیلی,روسی و اروپایی تنها توسط بهترین متخصص کراتین مو در تهران استاد حدیث صفائیان مدیر و مدرس رسمی کراتین و احیا مو آکادمی صفائیان زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور و دارنده مدارک بین المللی روز دنیا از کشورهای مختلف بخصوص مدرک بین المللی احیای مو روسیه با کادری مجرب و حرفه ای در غرب تهران آماده خدمت رسانی به شما زیباجویان عزیز می باشد.کراتینه و صاف و لخت کردن موها با استاد حدیث صفائیان

تخصصی ترین مرکز کراتینه مو در تهران با سابقه 10 سال خدمت رسانی به زیباجویان

با خدمات آکادمی زیبایی صفائیان می توانید زیبایی موهای خود را چند برابر کنید و از سلامت دوباره موهای خود را بدست بیاورید.نمونه کارهای ما را می توانید در زیر مشاهده نمایید.

پیشنهاد می کنم اطلاعات خود را در زمینه شناخت انواع تکنیک های رنگ مو بالا ببرید و برای این مورد مقاله معرفی و آشنایی با انواع تکنیک های رنگ مو را مطالعه کنید.

شماره تماس جهت رزرو وقت و اطلاع از هزینه خدمات کراتینه مو و احیا 09021663282

برخی از نمونه کارهای کراتین و احیا مو آکادمی زیبایی صفائیان در تهران

کراتین موهای بلوند توسط استاد حدیث صفائیان
کراتین موهای رنگ شده توسط استاد حدیث صفائیان
کراتین موهای لایت شده با کراتین فرانچسکو در آکادمی صفائیان
کراتینه و احیا موهای رنگ و دکلره شده در آکادمی صفائیان
کراتین و احیا موهای سوخته و دمیج شده در آکادمی صفائیان
احیا و صافی موهای سوخته و کات و کشسان در آکادمی صفائیان

شماره تماس جهت رزرو وقت و اطلاع از هزینه خدمات کراتینه مو و احیا 09021663282

ال پی پی تراپی یکی از متریال ها و خدمات تخصصی است که در سالن کراتین مو صفائیان انجام می گردد. اگر می خواهید در خصوص خواص پروتئین ال پی پی و مزایا و کاربرد آن بیشتر بدانید مقاله ال پی پی چیست و مزایای ال پی پی تراپی را مطالعه نمایید.

ویدیو برخی نمونه کارهای صافی و احیای مو آکادمی زیبایی صفائیان
شماره تماس جهت رزرو وقت و اطلاع از هزینه خدمات کراتینه مو و احیا 09021663282

انتخاب اینکه چه نوع روش صافی و احیایی برای موهای شما مناسب می باشد به عوامل مختلفی چون میزان و نوع آسیب دیدگی مو از قبیل کشسان و خمیری شکل, وز و دمیج و کات شدگی و رنگ و دکلره و نچرال بودن موها و همچنین میزان ضخامت تارهای مو بستگی دارد و ما به شما این اطمینان را می دهیم که بهترین روش و بهترین مواد را برای موهای زیبای شما انتخاب و اجرا می نماییم.

پس زیبایی و سلامت موهای خود را با خیال راحت به ما بسپارید و تا دیر نشده با شماره ی بالا تماس بگیرید.ما در اسرع وقت پاسخ گوی شما هستیم.


در آخر پیشنهاد می کنم اگر میخواهید کمی اطلاعات خود را در زمینه خدمات کراتینه و احیا مو بالا ببرید مطالب زیر را مطالعه نمایید.

کراتین چیست و چکاری در موها انجام می دهد؟

خیلی وقت است که دیگر داشتن موهای صاف و لخت که حتی در باران هم به مشکلی نخورند، آرزو نیست. کراتینه مو برای بانوانی است که از موهای وز خود خسته شده‌اند و می‌خواهند برای مدتی هم که شده از صاف بودن موهای خود لذت ببرند.

کراتین در اصل یک نوع پروتئین است که به طور طبیعی در موها وجود دارد. این پروتئین باعث صاف درخشان بودن موها می‌شود و به میزان کافی در ساختمان موی افرادی که موهای فر یا موهای وز دارند، وجود ندارد. عمل کراتینه مو در حقیقت با جایگزین کردن مقدار کراتین مورد نیاز مو، باعث نرم شدن و صاف شدن موها تا ماه‌ها می‌ گردد.

کراتین و احیا موهای آسیب دیده 

افرادی که در اثر عواملی مانند سوختگی ناشی از مواد شیمیایی موی سرشان آسیب دیده، همچنین برای موهای دمیج می توانند از کراتینه احیاء کننده مو جهت ترمیم و تقویت موهایشان بهره ببرند.موهای آسیب دیده شدید بیشتر نیاز به احیا و درمان دارند تا صاف و لخت شدن ولی مواد احیایی که برای ترمیم بافت این نوع موها استفاده می گردد تا چند درصد ظاهر صاف و درخشان را به موهایشان می دهد.

اگر علاقمند هستید که اطلاعات بیشتری در خصوص کراتین و احیا مو بدست بیاورید می توانید مقالات احیا و مراقبت مو را مطالعه نمایید.

مشاوره رایگان
09128384491