آموزش رنگ مو با تکنیک ایرتاچ 10 فویل

از {{model.count}}
800,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

در تکنیک ایرتاچ بعد از تقسیم بندی که انجام شد, برای دست رسیدن به آن سایه ها و بیبی لایت های زیبا غوطه ور در داخل مو دیگه از شانه استفاده نمی کنیم و تنها با استفاده از باد سشوار و جدا سازی خورده موها از موهای بلند و اعمال رنگ بر روی موهای بلندتر انجام می گردد.

فیلم آموزشی تکنیک ایرتاچ 10 فویل

در فیلم دوره آموزشی تکنیک ایرتاچ 10 فویل به صورت حرفه ای به شما آموزش داده می شود که تنها با 10 فویل تکنیک ایرتاچ را اجرا نمایید و بر روی دو مدل زنده مختلف اجرا می شود و شامل دو فیلم آموزشی می باشد که تکنیک بر روی موهای تیره و پرپشت و بلند اجرا می گردد.

ایرتاچ یکی از روش های پرطرفدار رنگ مو در سال های اخیر می باشد.در این روش سایه ها و بیبی لایت ها در داخل مو غوطه ور می شود و یک فید و سایه خیلی زیبا در کل موها ایجاد می شود.برای انجام یک رنگ موی ایرتاچ زیبا فقط کافی است طبق ویدیو آموزشی پله پله با مربی همراه باشید تا در نهایت به نتیجه کار مورد نظر خود برسید.


مدرس دوره:


قسمتی از فیلم آموزشی رنگ مو با تکنیک ایرتاچ 10 فویل  


فیلم راهنما نحوه دریافت فایل ویدویی دوره آموزشی پس از خرید دوره

دوره آنلاین آموزش تکنیک ایرتاچ 10 فویل مناسب چه کسانی است؟

دوره های آموزشی به نحوی ضبط و ارئه شده اند که همکاران کالریست براحتی بتوانند این تکنیک را به مهارت های خود اضافه کنند و بسیار حرفه ای تر از قبل به مشتریان خود خدمت رسانی نمایند.افراد مبتدی بهتر است برای شروع در دوره حضوری آموزش صفر تا صد فوق تخصصی رنگ مو شرکت کنند و بعد از اتمام این دوره می توانند از دوره های آنلاین تکنیک های رنگ مو و همچنین دوره های حضوری تکنیک و ترکیب رنگ مو استفاده کنند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...