بایگانی نوشته‌ها


بازار کار پاکسازی پوست | شغل پردرآمد پوست

بازار کار پاکسازی پوست | شغل پردرآمد پوست

بازار کار پاکسازی پوست، بازار پرمشتری و پردرآمدی است. برای راه‌اندازی این شغل نیاز به سرمایه آن‌چنانی نیست. افرادی که کیفیت خدمات خود را ارتقا دهند، مشتریان وفادار‌تری خواهند داشت و در نتیجه درآمد بیشتری از این شغل کسب خواهند کرد. با یک برنامه‌ریزی درست و اصولی وارد بازار کار پاکسازی پوست شوید و سپس اهداف کوتاه مدت و بلند مدت برای کسب و کار خود تعریف کنید.

بازار کار کراتین مو | آشنایی با شغل پردرآمد کراتین مو

بازار کار کراتین مو | آشنایی با شغل پردرآمد کراتین مو

سالن‌های آرایش و زیبایی با توجه به تنوع فعالیت‌های‌شان، درآمدزایی مناسبی دارند. در حال حاضر بسیاری از آرایشگاه‌ها در رشته‌های مختلفی فعالیت می‌کنند. کراتین مو یکی از زمینه‌های فعالیت آرایشگران است. بازار کار کراتین مو رونق خوبی دارد و یکی از بخش‌های فعال در اکثر آرایشگاه‌های زنانه بوده که همیشه یکی از شلوغ‌ترین لاین‌ها است.شغل پردرآمد کراتین مو را باید به‌صورت تخصصی آموزش ببینید تا فرصت درآمدزایی از آن را داشته باشید.

بازار کار رشته رنگ مو | شغل پردرآمد رنگ مو

بازار کار رشته رنگ مو | شغل پردرآمد رنگ مو

یکی از دغدغه های مهم شما برای ورود به رشته های آرایشگری انتخاب رشته متناسب با علاقه و استعداد شما است و بعد از آن بازار کار آن رشته آرایشگری می باشد.اگر به رشته رنگ مو علاقه دارید با ما در این مقاله همراه باشید تا یکی از دغدغه های شما را پاسخ دهیم و باهم بازار کار رشته رنگ مو را بررسی کنیم و بگوییم که پر درآمدترین رشته آرایشگری شغل پردرآمد رنگمو می باشد و برای شما شرح دهیم که چگونه و از کجا آموزش صفر تا صد رنگ مو را ببینید, تا پس از دریافت مدرک فنی حرفه ای رنگ مو بتوانید بصورت یک رنگ مو کار حرفه ای وارد شغل آرایشگری رنگ مو شوید.

تفاوت شامپو رنگ با رنگ مو

تفاوت شامپو رنگ با رنگ مو

تفاوت اصلی شامپو رنگ با رنگ مو در دائمی و موقتی بودن آن است.شامپو رنگ ها معمولا با پس از استفاده با یک الی دو بار شستشو کم رنگ می شوند ولی رنگ مو بسته به برند انتخابی رنگ مو ماندگاری دائم و نیمه دائم دارند.

انواع اکسیدان و کاربرد آنها در رنگ کردن مو

انواع اکسیدان و کاربرد آنها در رنگ کردن مو

ما در این مقاله انواع اکسیدان ها را طبق درصد,شماره و ولوم آنها متناسب با روشن کردن یا تیره کردن موها و همچنین جنس ضخامت تار موها به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید بهترین گزینه را که موهای شما را زیباتر می کند انتخاب نمایید و در انتها یک اکسیدان ادونس را که با سرعت و قدرت پایین بهترین اکسیدان برای رنگساژ و ثبات رنگساژ می باشد را به شما معرفی می نماییم.

صفر تا صد آموزش رنگ مو

صفر تا صد آموزش رنگ مو

رنگ  کردن مو یک رشته هنری و تخصصی است که برای تبدیل شدن به یک رنگ  کار(کالریست) حرفه ای و کسی که به عنوان کاربر رنگ و مواد در سالن  زیبایی(آرایشگاه) مشغول است,نیازمند آموزش های تخصصی می باشد که لاین رنگ  مو را از صفر تا صد بطور کامل یاد بگیرد.یک  کالریست با توجه به اینکه هر ساله تکنیک ها و ترکیب های رنگ مو آپدیت می  شوند و سبک ها و روش های جدیدی به روی کار می آیند,باید بتواند دانش و هنر  زیبایی شناسی خود را همزمان با این تغییرات به روز نماید.

انواع رنگ ها را چطور بشناسیم؟

انواع رنگ ها را چطور بشناسیم؟

ما در دنیای رنگارنگ , رنگ ها زندگی می کنیم.تنوع رنگ ها آنقدر زیاد است که گاهی تشخیص آن رنگ و نام اش برایمان مشکل ساز می شود.علم روانشناسی ثابت کرده است که علاقه به رنگ ها دلیل خاصی دارد و براساس آن می توانیم شخصیت افراد را تشخیص دهیم.

آشنایی با انواع تکنیک ها و مدلهای رنگ مو

آشنایی با انواع تکنیک ها و مدلهای رنگ مو

در این مقاله سعی داریم تا شما را با اسامی مهم ترین و متداول ترین تکنیک های رنگ موآمبره,سامبره,بالیاژ,لولایت,لایت با کلاه,لایت با فویل,فیس فریم و مانی پیسز آشنا نماییم تا بتوانید بخوبی این سبک ها را بشناسید و نامشان را به حافظه تان بسپارید, تا زمانی که به سالن های زیبایی جهت تغییر دادن مدل رنگ موهایتان مراجعه می نماید, براحتی بتوانید از سبک رنگ موی دلخواهتان صحبت کنید و از رنگ کار بخواهید تا اون سبک را برای شما انجام دهد.

موهای فر؛ دنیایی از زیبایی

موهای فر؛ دنیایی از زیبایی

در دنیای مد و زیبایی، موهای فر جایگاه بسیار ویژه‌ای دارند، زیرا حالت‌ها و مدل‌های بسیار متنوع و بی‌نظیری را می‌توان برای این نوع مو ایجاد کرد. در این مقاله به بررسی این نوع موها و راهکارهای مراقبت از موهای فر می‌پردازیم.

دوره های آموزشی مجازی
😍 تکنیک رنگ مو ایرتاچ تنها با 10 فویل😍 
دیگه نیازی به فویل پیچی زیاد ندارید تنها با استفاده از 10 فویل می توانید موهای مشتری خود را تکنیک بزنید
مشاهده دوره ها