درباره آکادمی صفائیان

تیم حرفه ای آموزش آرایشگری آکادمی صفائیان

استاد هدیه صفائیان در کنار هنرجویان دوره آموزش رنگموآکادمی آرایشگری صفائیان زیر  نظر سازمان فنی حرفه ای کشور  و همچنین  مراکز معتبر ارائه دهنده مدارک بین  المللی در زمینه آموزش رشته های مراقبت  و زیبایی در تهران از سال 98  فعالیت حرفه ای خود را با هدف آموزش تخصصی  حرفه ای آرایشگری شروع کرده است.  

بانو هدیه صفائیان موسس  آکادمی  صفائیان با حدود 20 سال سابقه حرفه ای آرایشگری از سال 92 به عنوان  مدرس  حرفه ای آرایشگری و زیبایی مو مشغول به فعالیت می باشد.

آکادمی صفائیان با مربیان حرفه ای و با سابقه و کادری مجرب در جهت حمایت از   بانوان ایران زمین برای داشتن شغل و زندگی مستقل و پر درآمد, بصورت کاملا   تخصصی با مدارک معتبر بین المللی و فنی حرفه ای,دوره های کاربردی ویژه  ورود  به بازار کار آرایشگری در لاین های رنگ مو/مش/هایلایت و صافی و  کراتین مو/درمان و احیا مو و پاکسازی و فیشیال پوست صورت برگزار می کند.

دوره   های آموزشی در محیطی کاملا به روز و شاد و مطابق با تکنولوژی روز دنیا و   استفاده از ابزار و متریال با کیفیت برگزار می گردند. همچنین تمامی مدل ها   توسط آموزشگاه تامین می شوند و هنرجوها به هیچ ابزاری نیاز نخواهند داشت.

خدمات سالن زیبایی هدیه صفائیان

سالن  زیبایی هدیه صفائیان خدمات زیبایی و مراقبت از مو و پوست را که شامل انواع  مدل های رنگ مو/مش/هایلایت و انواع صافی ها و درمان ها و احیای مو,  پاکسازی و فیشیال صورت  را با جدیدترین متدها و  متریال ها و دستگاه های بروز دنیا به مشتریان عزیز ارائه می نماید.

مشاوره رایگان
09128384491