رنگ مو/مش/هایلایت

دنیای مدرن انواع مدل های رنگ مو در بهترین مرکز تخصصی رنگ مو غرب تهراننمونه رنگمو بلوند بیسکوئیتی توسط بهترین رنگ کار مو تهران هدیه صفائیان

خدمات تخصصی رنگمو و مش و لایت در غرب تهران
با رنگ و مش حرفه ای آکادمی صفائیان جذابیت و زییبایی موهای خود را چند برابر کنید.
بهترین خدمات رنگمو,انواع مش و هایلایت های روز دنیا(آمبره,بالیاژ,سامبره,ایرتاچ,مش با کلاه,مش با فویل,لایت خطی,لایت ریلی,لایت چانکی,فرم فیس,مانی پیسز و غیره)با جدیدترین تکنیک های روز دنیا و مرغوب ترین مواد و متریال مصرفی توسط هدیه صفائیان مدیر و موسس آکادمی(آموزشگاه دوره های آرایشگری صفائیان)زیر نظر سازمان فنی حرفه ای و مدارک بین المللی از کشورهای مختلف ترکیه,دبی,آلمان,ایتالیا,روسیهمدل لایت 90 درصد ظریف با رنگ نقره ای طوسی.سالن هدیه صفائیان
با خدمات سالن زیبایی هدیه صفائیان زیباترین رنگ و استایل مو را تجربه کنید.برخی از نمونه کارهای ما را در زیر می توانید مشاهده نمایید.

شماره تماس جهت رزرو وقت و اطلاع از هزینه خدمات رنگمو و مش و لایت 09128384491

عکس برخی نمونه کارهای رنگمو و مش و لایت آکادمی صفائیان

مدل رنگموی مش با کلاه زمینه تیره.مش بژ نسکافه ای.سالن هدیه صفائیان
مدل سامبره بالیاژ موی بلند رنگ بلوند تناژ صورتی یاسی.سالن هدیه صفائیان
مدل آمبره موی بلند متوسط.سالن هدیه صفائیان
مدل تمام دکلره موی بلند.سالن هدیه صفائیان
مدل سامبره ایرتاچ موی بلند.سالن هدیه صفائیان
مدل رنگوی بلوند بیسکوئیتی روشن.سالن هدیه صفائیان
مدل رنگمو لایت بنفش فانتزی.سالن هدیه صفائیان
مدل تکنیک هدیه ای مو نقره ای رنگ .جوگندمی.سالن هدیه صفائیان
مدل رنگموی آمبره ستاره ای.سالن هدیه صفائیان
رنگمو نارنجی مسی پرتغالی روی مو بلند.تکنیک سامبره.سالن هدیه صفائیان
رنگموی قرمز اناری روی مو بلند.تکنیک آمبره.سالن هدیه صفائیان
تکنیک ایرتاچ پلکانی با رنگموی بلوند.سالن هدیه صفائیان

شماره تماس جهت رزرو وقت و اطلاع از هزینه خدمات رنگمو و مش و لایت 09128384491

ویدیو برخی نمونه کارهای رنگمو و مش و لایت آکادمی زیبایی صفائیان

شماره تماس جهت رزرو وقت و اطلاع از هزینه خدمات رنگمو و مش و لایت 09128384491

تمامی مدل های مو و رنگ موهای آکادمی صفائیان طبق خواسته مشتریان عزیز و مطابق با نمونه ای که مدنظرشان است انجام می گردد و البته تمامی مشورت های لازم در این زمینه که مدل و رنگ موی انتخابی شما آیا بطور کامل قابل اجرا است یا خیر؟ و یا طبق رنگ پوست و حالت صورت شما این رنگ و مدل به شما می آید؟قبل از شروع کار به شما عزیزان داده می شود.

پس با خیال راحت زیبایی موهای خود را به آکادمی صفائیان بسپاریددر آخر پیشنهاد می کنم اگر میخواهید اطلاعات خود را در زمینه شناخت انواع مدل ها و تکنیک های رنگ کردن مو بالا ببرید, حتما مقاله آشنایی با انواع تکنیک ها و مدلهای رنگمو را مطالعه نمایید.

تاثیر رنگ پوست در انتخاب رنگ مو:

یکی از ملاک های مهم انتخاب رنگ مو، رنگ پوست است. بسته به این که رنگ پوست شما در دسته گرم یا سرد قرار میگیرد انتخاب رنگ مو انجام می‌گیرد.آن دسته افرادی که تن پوستشان نه در دسته سرد قرار دارد و نه گرم بهشان خنثی گفته می شود.که با توجه به خنثی بودن تن پوست این افراد می توانند هر نوع رنگی را بنا به سلیقه خودشان انتخاب نمایند.

ولی کسانی که تن پوستشان در دسته های سرد و گرم قرار دارد,خیالشان راحت باشد که قبل از هر اقدامی در سالن زیبایی صفائیان ابتدا تن پوست شما مورد بررسی قرار می گیرد و با یک تشخیص درست و حرفه ای برای زیباتر شدنتان وارد عمل می شویم.

 رنگ مو هدیه ای(تکنیک رنگموی نقره ای جو گندمی):

این رنگ موی جو گندمی با تناژ فوق العاده زیبا نقره ای به دسته رنگ های پر طرفدار در بین خانم ها پیوسته است.این روزها خیلی از خانم های جوان و میان سال برای جذاب تر شدن این رنگ موی خاص را که جلوه ای منحصرفرد به چهره می بخشد را انتخاب می کنند.در آکادمی هدیه صفائیان شما براحتی می توانید با هر رنگی موهای خود را تبدیل به این رنگ زیبا نمایید که البته در آکادمی صفائیان این رنگ مو معروف به رنگ موی هدیه ای می باشد و آن هم بدلیل هم رنگ بودن با موهای بانو هدیه صفائیان می باشد.بانو هدیه صفائیان استاد متخصص رنگ مو سفید و جو گندمی و نقره ای معروف به رنگ مو هدیه ای می باشد.

مشاوره رایگان
09128384491