چرا آکادمی صفائیان؟


شروعی قوی با تیم همیشه همراه آکادمی صفائیان
ما و هنرجویان با هم شریک هستیم. ما به خود می بالیم که در توسعه سالن زیبایی و تبدیل شدن به یک بانوی مستقل کار آفرین,با آموزش ها و پشتیبانی بی وقفه تیم حرفه ای, همراه شما در این مسیر باشیم تا در پایان باهم موفقیت تان را جشن بگیریم.
این اعتماد شما بوده که به مسیر ما سرعت بخشیده است.ما در این راه با شما همراه خواهیم بود و سعی می کنیم با ارائه بهترین و به روز ترین آموزش ها و خدمات و محصولات شما را به موفقیتی که در ذهن تان است برسانیم.
با ثبت نام در دوره های آموزشی آرایشگری آکادمی صفائیان می توانید به موفقیت های بزرگی دست یبابید.موفقیت در تبدیل شدن به یک سالن زیبایی معروف در شهر خودتان و تبدیل شدن به یک رنگ کار مو حرفه ای,یک تراپیست کار مو حرفه ای و یک فیشیال کار پوست حرفه ای امکان ویژه ای است که توسط تیم حرفه ای آکادمی صفائیان فراهم شده است.

دختری با موهای بلند نارنجی پرتغالی وپوست سفید و چشمان آبی و رژ لب قرمز

رضایت بیشتر با خدمات و محصولات ویژه
هیچ چیز جای کیفیت را نمی گیرد. آکادمی آرایشگری صفائیان با ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و پشتیبانی قوی در ایران این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید موفقیت بسیار زیادی کسب نمایید.
تیم آموزشی آکادمی صفائیان با دریافت مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کشور و همکاری با موسسه های معتبر بین المللی این افتخار را دارد که به عنوان یکی از آموزشگاه های آرایشگری معتبر در ایران دوره های آموزشی و خدمات آرایشگری با کیفیت و به روز و پر مخاطب را ارائه نماید.

اهدای مدرک به هنرجویان دوره آموزشی رنگ مو آکادمی صفائیان

طعم خوب یک پشتیبانی قوی
تیم آکادمی صفائیان موفقیت خود را در پشتیبانی قوی بعد از اتمام دوره های آموزشی می داند. ما به صورت کامل در بخش تیم پشتیبانی آماده ایم تا مشکلات را برای شما حل نماییم و اگر کمبودی در ارائه خدمات آموزشی باشد با دریافت بازخورد های مناسب از شما آنها را مرتفع می سازیم.
پشتیبانی تیم آکادمی صفائیان بعد از هر دوره آموزشی به مدت 6 ماه می باشد. ما در شبکه های مجازی همیشه با شما در ارتباط خواهیم بود و پاسخ گوی سوالاتتان هستیم.درب آکادمی همیشه به روی شما باز است فقط کافی است از قبل وقتتان را رزرو نمایید.ما هیچ وقت شما را تنها نخواهیم گذاشت.
دوره های آموزشی آکادمی صفائیان اعتباری برای آینده کاری شما می سازد که بسیار پر اهمیت است.

همایش هنرجویان دوره مربیگری رنگ و تراپی مو آکادمی صفائیان

واحد مشاوره ثبت نام و پشتیبانی:09128384491

مشاوره رایگان
09128384491