بایگانی نوشته‌ها


بازار کار پاکسازی پوست | شغل پردرآمد پوست

بازار کار پاکسازی پوست | شغل پردرآمد پوست

بازار کار پاکسازی پوست، بازار پرمشتری و پردرآمدی است. برای راه‌اندازی این شغل نیاز به سرمایه آن‌چنانی نیست. افرادی که کیفیت خدمات خود را ارتقا دهند، مشتریان وفادار‌تری خواهند داشت و در نتیجه درآمد بیشتری از این شغل کسب خواهند کرد. با یک برنامه‌ریزی درست و اصولی وارد بازار کار پاکسازی پوست شوید و سپس اهداف کوتاه مدت و بلند مدت برای کسب و کار خود تعریف کنید.

بازار کار کراتین مو | آشنایی با شغل پردرآمد کراتین مو

بازار کار کراتین مو | آشنایی با شغل پردرآمد کراتین مو

کراتین مو یکی از زمینه‌های فعالیت آرایشگران است. بازار کار کراتین مو رونق خوبی دارد و یکی از بخش‌های فعال در اکثر آرایشگاه‌های زنانه بوده که همیشه یکی از شلوغ‌ترین لاین‌ها است.شغل پردرآمد کراتین مو را باید به‌صورت تخصصی آموزش ببینید تا فرصت درآمدزایی از آن را داشته باشید.سالن‌های آرایش و زیبایی با توجه به تنوع فعالیت‌های‌شان، درآمدزایی مناسبی دارند. در حال حاضر بسیاری از آرایشگاه‌ها در رشته‌های مختلفی فعالیت می‌کنند.

بازار کار رشته رنگ مو | شغل پردرآمد رنگ مو

بازار کار رشته رنگ مو | شغل پردرآمد رنگ مو

یکی از دغدغه های مهم شما برای ورود به رشته های آرایشگری انتخاب رشته متناسب با علاقه و استعداد شما است و بعد از آن بازار کار آن رشته آرایشگری می باشد.اگر به رشته رنگ مو علاقه دارید با ما در این مقاله همراه باشید تا یکی از دغدغه های شما را پاسخ دهیم و باهم بازار کار رشته رنگ مو را بررسی کنیم و بگوییم که پر درآمدترین رشته آرایشگری شغل پردرآمد رنگمو می باشد و برای شما شرح دهیم که چگونه و از کجا آموزش صفر تا صد رنگ مو را ببینید, تا پس از دریافت مدرک فنی حرفه ای رنگ مو بتوانید بصورت یک رنگ مو کار حرفه ای وارد شغل آرایشگری رنگ مو شوید.

تفاوت شامپو رنگ با رنگ مو

تفاوت شامپو رنگ با رنگ مو

تفاوت اصلی شامپو رنگ با رنگ مو در دائمی و موقتی بودن آن است.شامپو رنگ ها معمولا با پس از استفاده با یک الی دو بار شستشو کم رنگ می شوند ولی رنگ مو بسته به برند انتخابی رنگ مو ماندگاری دائم و نیمه دائم دارند.

دوره های آموزشی مجازی
😍 تکنیک رنگ مو ایرتاچ تنها با 10 فویل😍 
دیگه نیازی به فویل پیچی زیاد ندارید تنها با استفاده از 10 فویل می توانید موهای مشتری خود را لایت کنید.
مشاهده دوره ها
مشاوره رایگان
09128384491